Домой Бизнес Як не стати віабу?

Як не стати віабу?

0

Любити аніме і, як наслідок, зацікавити японською культурою – це нормально. Проте, звичайний фанат – це одне, а віабу – це вже зовсім інше. І якщо ви думаєте, що ризикуєте стати віабу, то прочитайте цю статтю і прийміть заходи!

1 Не кажіть по-японськи, якщо ви не володієте мовою досконало. Ні, якщо ви його вчіть – говорите, це необхідно. Тим не менш, не варто при цьому постійно сипати фразочками типу “Ааа, _ – кавай!”. Говоріть або на своїй мові, або на японському. Змішувати їх разом не варто.

2 Знайте різницю між фактом і вигадкою. Аніме – це вигадані, вигадані персонажі. Якщо ви оголошуєте, що взяли когось із таких персонажів у дружини / чоловіки, то люди подумають про вас недобре і порахують дивним. Ви, звичайно, можете думати, що бути дивним – “кавай-кавай”. Але, як би вам сказати, така поведінка буде по-справжньому дивним.

3 Чи не бийтеся через героїв аніме. У всіх є свої улюблені герої. Фанді взагалі великий, так. Поважайте і інших людей, а також їх думки.

4 Якщо пишіть фанфики, забудьте про Мері Сью! Так, хочеться створити на основі себе-коханого всемогутнього і найкрутішого персонажа, вписати його фанфик по улюбленому сеттінгу … Це – стереотипна поведінка віабу, сильно подразнюючу всіх інших фанатів. Якщо організовуєте щось оригінальне, то не стискаючи палицю.

5 Не обмежуйтеся одним лише аніме. У світі повно і інших цікавих речей.

6 За косплей не рахується поєднання речей, які ви носите зазвичай, і аніме-Мерч. Якщо ви начепили на себе річ з якогось аніме, куплену втридорога в аніме-магазині, то це ще не косплей. Хочете косплей? Тоді віддавайтеся справі всім серцем, без залишку, щоб відтворити те, що ви бачили на екрані. Не треба просто носити речі, що нагадують одяг персонажа аніме. Або все, або нічого. І так, всьому – своє місце, і косплею – теж (в школі вас можуть не зрозуміти).

7 Не забувайте про реальність і будьте собою, не намагайтеся стати персонажем аніме. Одягайтеся відповідно.

8 Чи не станьте одержимим мангою або аніме. Якщо постійно мріяти щось типу “ах, якби вони були реальні”, то ви не тільки час втратите, але ще і, зіткнувшись з жорстокою реальністю, будете чимало розчаровані. Запам’ятайте, трохи пофантазувати – це нормально. Нездорова одержимість – це ненормально. Так що не давайте фантазіям втручатися у ваше життя.

9 Намагайтеся не вести себе і не виглядати як японець, якщо ви не японець, і не діяти як житель Японії, якщо ви, відповідно, не живете в Японії. Будьте собою, не соромтеся своєї країни за те, що це – не Японія.

10 Чи не кличте себе отаку, кличте себе фанатом аніме. Одне тільки те, що ви переглянули і перечитали десяток-другий тайтлів, не робить вас отаку. Власне кажучи, в Японії у слова “отаку” суто негативне значення – так називають людей, чимось до крайнього ступеня одержимих. Якщо вже ви кличете себе отаку, ви повинні дуже сильно цікавитися японською культурою, аніме, мангою і так далі, а не просто тому, що ви прочитали пару-трійку випусків манги.

Поради

  • Не обмежуйтеся мангою і аніме, в світі повно інших цікавих речей.
  • Будьте ввічливі, навіть коли косплеєм лиходія – немає потреби копіювати його дії.
  • Не будьте незрілі.
  • Не використовуйте японські іменні суфікси (-тян, -сан) в життя, якщо тільки ви не вмієте вільно говорити по-японськи.

 Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here