Домой Бизнес Як перестати вірити в гороскопи?

Як перестати вірити в гороскопи?

0

Як би вам не хотілося прочитати в гороскоп, щоб дізнатися про своє майбутнє, остерігайтеся підступу цих зіркових пророкувань, оскільки вони здатні прищепити в вас звичку покладатися на астрологічні прогнози. Ваша доля залежить тільки від ваших рішень, тому відмовтеся від читання цих вигаданих і не на чому не заснованих пророкувань. Як тільки ви припинили планувати свою ділову й особисте життя навколо вигадок древніх людей, ви Розв’яжіть свої руки для пошуку свого власного життєвого курсу, грунтуючись на реальних подіях і оточуючих вас людей.

Історія і наука

1 Вивчіть історію гороскопів. Невелике занурення в корені створення гороскопу допоможе вам усвідомити, що гороскоп не має ніяких прав навіть називатися наукою.

2 Подумайте, як позиції зірок могли змінитися з тих пір, як перші гороскопи були створені. Знаки зодіаку знаходяться зовсім не там, де раніше.

3 Зрозумійте, що планети, галактики і скупчення галактик постійно рухаються в просторах всесвіту, що зводить нанівець ймовірність народження кількох людей під одним знаком зодіаку. Народження кожної людини відбулося в неповторний момент розташування нашої планети в космосі.

4 Зауважте, що сонячний гороскоп схильний до серйозних обмежень з боку науки, наприклад:

 • Сонце – це зірка, яка володіє великою масою. Були проведені численні дослідження щодо впливу сонця на сейсмічну активність Землі та інших планет. Вчені довели, що сонце впливає на землетрусу, що виникають на Землі, не більше інших планет.
 • Вплив сонця на нашу планету може виявитися зовсім протилежним зазначеному в гороскопі думку, якщо взяти до уваги зміну розташування планет навколо сонця.
 • Згідно з тим, що особливості сонячного знака можуть бути такими ж, як і звичайні особливості, протилежними або десь посередині. У світі просто не існує перевіреного статистичного методу, який буде працювати на основі традиційних характеристик знака.
 • Ставтеся до гороскопу як до розваги

1 Зрозумійте, що гороскопи створені для задоволення, і вони абсолютно нічого не значать. Ви можете переконати себе в такий спосіб:

 • Прочитайте свій гороскоп (будемо сподіватися, в останній раз).
 • Подивіться, що ваш гороскоп значить. Потім прочитайте передбачення інших знаків. Чи можете ви їх віднести до себе? Потім перегляньте всі інші знаки. Зверніть увагу, наскільки неточними ці описи є. Як мінімум кілька з них можуть якось віднесені до вас, тому ваша доля ніяким чином не може бути описана будь-яким знаком.
 • Якщо ви в якийсь момент відчуєте, що вам необхідно якось поміняти свою поведінку, щоб підлаштуватися під опис в гороскопі, то це є прямим доказом, що гороскоп не є вірним. Живіть тут і зараз. Зрозумійте, що жоден знак не здатний вплинути на те, хто ви є насправді. На жаль, більшість людей ігнорують ті факти, які не відповідають дійсності, і перебільшують значення тих, які якось злегка схожі на правду.

2 Подумайте про риси характеру, описані в знаках. Чи справді опису характеру людей збігаються з реальністю? Чи справді люди, які народилися з вами в один і той же місяць поводяться точно так само як і ви? Ви незабаром переконаєтеся, що опису в гороскопах не мають ніякого сенсу – у кожного з нас є особливо сильно виділяються риси характеру, але вони не обов’язково збігаються з тим, що говориться в описі “Тельця” або “Лева”. Якщо людина добровільно вибирає підлаштовуватися під цей опис, то це його вибір, а не передбачене ув’язнення.

 • Ви можете перевірити це на ділі. Прочитайте опису знаків зодіаку, які не належать до ваших друзів. Читайте уважно і беспредвзято. Чи можна віднести деякі риси характеру інших знаків до ваших друзів? Швидше за все, так, адже гороскопи створені на основі узагальнення, щоб догодити всім і відразу. Все полягає в бажанні людини відповідати якому-небудь опису, що змушує нас вірити в чарівну властивість гороскопу.
 • Одним з недоліків гороскопу є феномен близнюків. У близнюків рідко складається однакова доля, а їх риси характеру завжди відрізняються один від одного. Якби гороскопи були правдивими, то близнюки б вели себе абсолютно однаково.


3 Подумайте про своїх колишніх партнерів по романтичних стосунків, а також людей, з якими ви добре дружили. Чи мають вони все один і той же знак (який поєднується з вашим)? Скоріш за все ні. Гороскопи не можуть передбачити поведінку людей, а відповідно вони не здатні передбачити сумісність характерів. Відносини між людьми включають набагато більше нюансів, ніж місяць вашого народження.

4 Подумайте самі, наскільки дурною є сама концепція гороскопу. Люди, народжені в один і той же місяць, не володіють ідентичними рисами характеру, а також ви не завжди закохуєтесь в тих, хто має сумісний з вами знак. Зовсім не факт, що вам пощастить, якщо журнал вам про це повідав. Ці журнали були написані тільки заради розваги для людей, які отримують задоволення від читання узагальнених заяв або умовних джерел надії.

 • Більш докладні гороскопи, написані професійними астрологами, засновані на їх вмінні читати характер людини. Такі гороскопи також повні узагальнень, адже з кожним з нас на тижні трапляється щось хороше і щось погане, – це ж не вища математика. Тільки ви вибираєте, що вам робити. Якщо ви віддали перевагу підлаштувати своє життя під опис, то це ваш вибір. Повірте, немає нічого сильнішого, ніж самопереконання.
 • Гороскопи є всього лише думками. Подумайте, чому далекі космічні тіла якось впливатимуть на ваш характер або долю. Зірки і планети – це великі скупчення різних хімічних елементів, які борознять простори всесвіту.


5 Ось і вся гола правда. Будемо сподіватися, ви переконалися, що гороскопи не є достовірним джерелом інформації. Буде легше, якщо ви припините їх читати, і ви помітити не встигнете, як ваше життя буде йти своїм незалежним від зірок чергою.

Поради

 • Віра в гороскопи здатна згубно вплинути на ваше життя. Якщо ця стаття не зруйнувала в вас віру в них, то вам слід звернутися до психотерапевта.
 • Більшість людей не вірять в гороскопи. Уявіть, що про вас подумають, коли дізнаються, що ви щиро вірите в гороскопи.
 • Заперечуйте заяви людей, що їхнє життя залежить від зоряного знака. Всі люди набагато складніше, ніж зодіаку може наснитися.


Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here