Як працювати і подорожувати?

0
64

Ви хочете подорожувати і в той же час заробляти гроші? Для багатьох людей мрія стала реальністю, оскільки інтернет дає можливість працювати з будь-якої точки світу і підвищує нашу обізнаність про можливості працевлаштування за кордоном. Існує два основних типи роботи, які дозволяють одночасно працювати і подорожувати. Перший — робота, заснована на подорожах, де ви повинні подорожувати, щоб отримати або виконати роботу. Другий — робота, яка не прив’язана до робочого місця, а значить, ви можете виконувати її де завгодно, в тому числі і в подорожі. Якщо попрацювати і докласти трохи зусиль, то ви обов’язково зможете знайти роботу, яка дозволить вам працювати з будь-якої точки світу.

Робота, заснована на подорожах

1 Знайдіть роботу в сфері туризму. Які навички у вас є, які можна використовувати під час подорожей? Деякі роботодавці пропонують сезонну роботу, якої ви з легкістю можете навчитися. Пошукайте в інтернеті роботу в сфері туризму і ви напевно знайдете відповідну вам роботу, засновану на подорожах.

2 Станьте туристичним гідом. Багато компаній і літні табори наймають туристичних гідів поза сезоном. Наприклад, якщо ви хочете стати інструктором з рафтингу, який можливий тільки в літній період, починайте шукати роботу заздалегідь, восени або взимку.

 • Інструктори з серфінгу на Коста-Ріці працюють взимку.
 • Складіть свій план подорожі і зв’яжіться з іншими гідами, які можуть надати відомості про роботу.
 • Готелям і курортів часто потрібні аніматори і співробітники для різних видів діяльності, які вони пропонують, так що ви напевно зможете знайти щось підходяще.


3 Знайдіть роботу медсестри. Медсестри користуються великим попитом. Багато агентства наймають медсестер на термін від 3 місяців до року для роботи в лікарнях практично в кожному зі Сполучених Штатів Америки. Деякі пропонують житло. Шукайте в мережі вакансії для подорожуючих медсестер і зв’яжіться з роботодавцями. На більшість веб-сайтів вказані списки місць, ставки заробітної плати і бонуси.

4 Станьте подорожуючим професіоналом. Для пілотів літаків, бортпровідників, персоналу круїзних лайнерів і працівників транспорту, таких як водії вантажівок, подорожі є частиною роботи. Хоча деякі з цих занять не залишають часу на вивчення туристичних визначних пам’яток, які подорожують професіонали теж можуть знайти спосіб цікаво провести час. Вивчіть цю галузь і дізнайтеся, які потрібні навички і спеціальна підготовка.

5 Спробуйте викладати англійську мову за кордоном. Існує безліч можливостей викладати англійську за кордоном. Перш ніж записатися в навчальний клас, в більшості місць вам доведеться пройти їх тест на знання англійської мови як іноземної (TOEFL) .Вам доведеться витратитися, але як тільки отримаєте сертифікат TOEFL, зможете вчити в багатьох країнах. Агентства часто допомагають з працевлаштуванням.

6 Знайдіть роботу в сфері послуг. Багато туристичні курорти, тематичні парки і ресторани наймають офіціантів, покоївок і інший обслуговуючий персонал. Найбільш популярний для сімейних подорожей сезон — коли діти на канікулах. В інших місцях, пік сезону може припадати на хорошу погоду або напередодні свят. Пошукайте подібні вакансії в районі, куди хочете поїхати.

Робота, що дозволяє вільно подорожувати

1 Знайдіть позаштатну роботу. Багато письменників, перекладачі, фотографи, веб-дизайнери та графічні дизайнери можуть виконувати роботу в будь-якій точці світу, для цього їм достатньо мати лише доступ до інтернету. Багато інтернет-компанії наймають подібних професіоналів. Остерігайтеся компаній, які вимагають гроші — є безліч законних компаній, які працюють з фрілансерами. Будьте готові, що вам доведеться торгуватися за розмір винагороди, а також до того, що ви можете заробляти менше, ніж в офісі.

2 Почніть працювати з дому. Попросіть свого роботодавця почати працювати з дому (якщо це можливо для вашого типу роботи). Якщо роботодавець погодиться, то ви зможете подорожувати і працювати одночасно. Більшість видів роботи з дому дозволяють завершувати більшу частину роботи через інтернет або відправляти результати роботи з іншого місця. Вам зовсім не обов’язково залишатися вдома і працювати з дому, ви зможете працювати з будь-якого місця.

3 Створіть джерело пасивного доходу. Якщо у вас є здібності до веб-дизайну і літературної творчості, ви можете почати вести блог або інформаційний сайт, який приносить самі пасивний дохід через рекламу і реферальні програми. Це займе деякий час і зажадає певних інвестицій, але як тільки сайт буде готовий і активний, він почне давати дохід. Створіть такі сайти під час подорожей або, ще краще, встановіть і запустіть сайт перед виїздом. Сторінки, що генерують дохід, зажадають обслуговування та оновлення контенту, коли ви опинитеся в дорозі.

 • Зазвичай, рекламодавці роблять прямі переклади на банківський рахунок. Залежно від того, в якій країні ви відкрили банківський рахунок, у вас можуть виникнути ускладнення з отриманням заробітної плати, так що перед початком подорожі, переконайтеся, що у вас буде доступ до грошей.


4 Почніть свій бізнес. Стати консультантом по туризму або імпортером. Знайдіть місце, де потрібні ваші послуги і продавайте їх таким чином, щоб мати певну свободу подорожей і заробіток.

 • Наприклад, інженери можуть почати бізнес по установці навісних переправ або смуг перешкод для курортів по всьому світу. Любителі подорожей можуть запропонувати свої послуги корпораціям, які відправляють співробітників в міжнародні поїздки. Якщо ви любите ходити по магазинам, створіть бізнес з імпорту і наступного разу, коли опинитеся в поїздці, купіть товар для продажу.


Навчіться задовольнятися меншим

1 Позбавтеся від зайвих речей. Зайвими будуть речі, які віднімають ваше місце і гроші. Люди, які працюють і подорожують одночасно, зазвичай живуть без нічого і не обтяжують себе зайвим майном. Якщо у вас дорогий автомобіль, який вимагає дорогого страхування, вам доведеться завжди заробляти гроші на його утримання. Позбавтеся від непотрібного майна і у вас буде більше свободи, щоб досить заробляти, жити і подорожувати, як вам подобається.

2 Переселитися в будинок меншого розміру. Ймовірно, жити у великому будинку — мрія багатьох людей, проте, сьогодні багато людей усвідомлюють, що життя в невеликій квартирі або будинку дає свої переваги. Чим менше ваше житло, тим менше в ньому речей, тому переїзд в будинок або квартиру меншого розміру певним чином допоможе вам позбавитися від непотрібних речей. [

 • Жити в невеликому будинку — значить менше витрачати на його обслуговування. Крім того, оренда невеликого будинку обійдеться набагато дешевше.

3 Позбавтеся від боргів. Свобода подорожувати і вміння задовольнятися меншим часто означають позбавлення від фінансових зобов’язань в тому місці, де ви живете зараз. Подорожувати набагато простіше, коли у вас немає кредитних зобов’язань або інших боргів, які прив’язують вас до дому і роботі.

 • Обмежте свої витрати на предмети розкоші і дорогі розваги, без яких цілком можна обійтися. Так ви зможете заощадити трохи грошей, швидше розплатитися з боргами і отримати більше свободи подорожувати.
 • Якщо ви плануєте подорожувати тривалий час, то, ймовірно, має сенс продати деякі зі своїх речей, щоб розплатитися з боргами. Наприклад, якщо ви хочете поїхати на тривалий час за кордон, то можете продати свою машину (адже ви все одно не будете нею користуватися), а виручені від продажу гроші ви зможете використовувати для оплати кредиту.

4 Змініть свої очікування. Ми живемо в споживацькому суспільстві, в якому всі думають тільки про покупку нових «кращих» речей — нового крутого автомобіля, великого будинку, модного одягу і так далі. Якщо подібні бажання і очікування рухають і вами, то вам буде дуже складно задовольнятися меншим.

 • Попрацюйте над тим, щоб усвідомити одну просту річ — щастя не можна досягти за допомогою матеріальних цінностей, а вміння жити меншим, навпаки, допоможе вам жити більш радісним і стабільним життям.
 • Але щоб зрозуміти це, вам буде необхідно позбутися від усіх старих очікувань.

Попередження

 • Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є всі юридичні документи, які дають право працювати або вести бізнес в країні. Якщо ви не впевнені, зв’яжіться з юристами в своїй рідній країні і в країні, де ви маєте намір працювати.


Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here