Як уникнути травм при заняттях спортом?

0
84

Спорт і фізичні вправи повинні приносити задоволення, але якщо ви недостатньо обережні, то ризикуєте покалічитися. Слідуючи декільком простим принципам, ви можете запобігти різні травми.

1 Розумійте і дотримуйтесь правил. Переконайтеся, що ви знайомі з правилами того виду спорту, яким займаєтеся, і готові їм слідувати. Склепіння правил часто можна знайти онлайн або в місцевих спортивних організаціях. Вони не тільки забезпечують чесну гру, але також призначені для забезпечення безпеки.

2 Носіть захист. Чи займаєтеся ви на змагальному рівні, професійно, або просто развлекаетесь з друзями, ви завжди повинні носити належну захисну екіпіровку.

3 Перевірте екіпіровку. Перед використанням будь-екіпіровки перевірте її на наявність дефектів і безпеку використання.

4 Немає екіпіровки? Не ризикуйте. Хоча шоломи та інші захисні елементи можуть не рахуватися важливими, вони придумані для того, щоб захищати тендітне тіло. Не ризикуйте і завжди майте потрібну екіпіровку під рукою. Якщо ви керуєте командою, переконайтеся, що кожен її член забезпечений захистом, щоб уникнути претензій.

5 Розминайтеся. Ніколи не займайтеся спортом і фізичною активністю, якщо ваше тіло не готове. Зробіть кілька розтяжок, щоб розігріти м’язи, легке кардіо теж не завадить.

6 Чи не перепрацьовувати. Якщо ви тягнете занадто довго або сильно, ви можете отримати розтягнення м’язів. Якщо ви відчуваєте біль під час розминки або основного спортивного заняття, негайно зупиніться і відпочиньте.

7 Робіть розтяжку. Робіть динамічну розтяжку в перервах між вправами. Статична розтяжка здатна втомити м’язи, тоді як динамічна дозволить вам відчувати себе краще і розігріє м’язи.

8 Будьте в формі. Ви завжди можете брати участь в змаганнях в тому виді спорту, яким займаєтеся, але звертайте увагу на рівень змагань. Якщо ваша фізична форма не відповідає рівню суперників, ви ризикуєте отримати травму.

9 Регулярно займайтеся фізичними вправами, щоб підтримувати організм в хорошому стані. Навіть невеликі тренування протягом тижня знижують ризик отримання травм.

Поради

  • Існує багато способів уникнути травм під час фізичної активності, і більшість з них гранично прості і легко можуть бути включені в ваш розпорядок. Знайте правила, носите захисну екіпіровку, розминайтеся і тренуйтеся — це основа безпеки. Будьте здорові і отримуйте задоволення.

Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here