Домой Бизнес Як залучити хлопця?

Як залучити хлопця?

0

Хлопці наполягають на тому, що вони прості по натурі, але іноді все здається дуже складним. Для того, щоб залучити того самого хлопця, потрібно зробити диво. На щастя, це, на перший погляд, незаперечне твердження не завжди правдиво. Ось кілька порад, які змусять чоловіків втратити голову при вигляді вас.

Виробіть правильний настрій

1 Будьте позитивно налаштовані. Якщо ви твердо впевнені, що всі без винятку чоловіки віддають перевагу блондинкам з великими грудьми, ви не зможете правильно налаштуватися. Чоловікам подобаються різні типажі жінок. Розслабтеся – ви теж серед них.

 • Посміхайтеся. Іноді звичайна усмішка творить чудеса. Оптимісти з посмішкою на обличчі заряджають своєю присутністю оточуючих. До таких ви підсвідомо відчуваєте тяжіння. Посмішка заразлива, – якщо ви піднімаєте настрій оточуючим, вони захочуть перебувати з вами поруч.
 • Робіть компліменти оточуючих, в тому числі і вподобаного хлопця. Стара приказка «Як відгукнеться, так і відгукнеться» – чиста правда. Створення позитивної аури, від якої можна отримати заряд енергії, надихне людей відповісти вам тим же.
 • Ще більш важливим є вміння приймати компліменти з гідністю. Якщо хлопець говорить, що ви добре виглядаєте, посміхніться і подякуйте йому. Не потрібно відкидати комплімент чи не погоджуватися з ним.

2 Будьте впевнені в собі. Якщо ви думаєте, що ви приголомшлива людина, іншим буде легше розгледіти ваше пишність.

 • Подумайте про свої достоїнства. У світі немає нічого ідеального, але у кожного є те якість, якому можуть позаздрити інші. Запишіть, що вам подобається в собі, і переглядайте складений список кожен день.
 • Перестаньте скаржитися. Всі ми боремося із зайвою вагою і надокучливими людьми. Якщо у вас виникла проблема, поговоріть про неї, але не потрібно заповнювати час пригнобленим мовчанням. Сконцентруйтеся на важливих позитивних речах, і вам буде легше зробити бажане враження на оточуючих.
 • Пишаєтеся своїми досягненнями. Впоралися з тестовим завданням на «відмінно»? Набрали максимум очок в волейбольної грі? Вперед, похваліться трошки! Не бійтеся говорити про свої досягнення.
 • Переконайтеся, що ви не говорите як егоїстка. Гордість за свої досягнення і марнославство – це дві різні речі.
 • Порівнюйте себе в сьогоденні і минулому. Не порівнюйте себе з іншими людьми. Поставте собі за мету вдосконалюватися. Не потрібно бути краще за інших. Вас завжди будуть оточувати люди, які або краще, або гірше вас.

4 Слідкуйте за мовою тіла. Відкритість і привітність будуть сигналізувати хлопцю, що до вас можна просто підійти і поговорити.

 • Встановіть візуальний контакт. Якщо ви сором’язливо відвертається в бік, цим самим ви демонструєте схвильованість тим, що відбувається і небажання вступати в розмову. Якщо ви затримаєте погляд на хлопця, він зрозуміє, що ви зацікавлені в його уваги.
 • Будьте відвертими і дружньо розташовані. Схрещування рук на грудях справляє враження, що ви не хочете розмовляти. Якщо ви побачили хлопця, який вам сподобався, розгорніть в його сторону, щоб продемонструвати свій інтерес.
 • Відкритість також означає, що ви не зайняті сторонніми речами під час розмови. Якщо ви дивитеся на телефон кожні дві хвилини, ви показуєте, що думками літаєте десь далеко і не чуєте, що вам говорять. Зосередьтеся і проявіть готовність до розмови.
 • Легенько доторкніться до хлопця. Енергетика дотику має величезний вплив. Якщо ви залучені в розмову, ніжно доторкніться до руки або коліна хлопця, щоб показати йому, що ви берете активну участь у розмові і зацікавлені.

Презентабельний зовнішній вигляд

1 Дотримуйтеся правил гігієни. Якщо ви регулярно приймаєте душ і стежте за своєю зовнішністю, ви демонструєте оточуючим свій інтерес до всього що відбувається.

 • Дезодорант і зубна паста допоможуть усунути неприємні запахи. Регулярно користуйтеся дезодорантом і чистите зуби після їжі, щоб переконатися, що ви завжди охайно виглядаєте, і відчувати чистоту і свіжість.
 • Легкий макіяж підкреслить ваші достоїнства. Не заходьте занадто далеко – більшості чоловіків подобається природність. Товстий шар косметики скаже хлопцеві про те, що ви не мислите себе без макіяжу, – і це насправді так!


2 Визначте відповідний стиль одягу. Найкраще та одяг, в якій ви відчуваєте себе комфортно. Не має значення, що ви носите – плаття, футболку або шкіряні ковбойські чоботи – ваш одяг передає ваш внутрішній світ.

 • Не намагайтеся потрапляти під певний типаж жінок. Ви ж хочете залучити хлопців зі схожим складом характеру – не намагайтеся бути схожим на когось.
 • Відповідним чином одягніться на урочистий захід. Швидше за все, ідея надіти тренувальні штани на святкування здасться вам привабливою, але ви ж не хочете чути про себе негативні відгуки.


Активний стиль життя

1 Зарядіться енергією. Якщо ви регулярно займаєтеся улюбленим видом спорту, ви стаєте більш енергійними, краще спите і помічаєте поліпшення кольору обличчя. Користь для здоров’я і осина талія навіть не береться до уваги!

 • Звичайна прогулянка має величезне значення для загального стан вашого здоров’я. Якщо у вас є час (і можливості), проведіть день в спортзалі! Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні такими ресурсами, можна підтримувати активний спосіб життя за допомогою інших видів діяльності. Вигуляти собаку, зіграйте партію в теніс або запишіться в басейн.

2 Вдосконалюйте свої захоплення. Дівчина, у якої є власні інтереси, цікава для оточуючих. Наявність захоплення має першорядне значення, якщо ви хочете залучити хлопця: дівчина, у якої є інтереси, цікава сама по собі. Ваша цілісність допомагає залучити чоловіка: якщо ви не усвідомлюєте, хто ви є, як чоловік зможе це зробити?

 • Знайдіть собі захоплення. Є сотні захоплень, за допомогою яких можна продемонструвати свої таланти. Як тільки ви визначитеся зі своїми захопленнями, ви знайдете хлопця зі схожими інтересами. Загальні заняття полегшують спілкування і знайомство.
 • Ваші прихильності не повинні обмежуватися тільки романтикою. Не забувайте про свою родину і друзів, концентруючись на пошуках хлопця. Оточіть себе дбайливими людьми, які допоможуть вирости в особистісному плані і стати більш оптимістичною людиною.


3 Слідкуйте за станом свого здоров’я. Збалансована, збагачена дієта творить чудеса як для фізичного, так і для душевного здоров’я. Ваше тіло – храм душі. Не потрібно оскверняти його шкідливими речовинами.

 • Якщо ваш організм отримує достатньо вітамінів і мінералів, у вас будуть густе волосся і міцні нігті. Ваша шкіра буде сяяти зсередини і виглядати здоровою. Налягайте на фрукти та овочі і зменшіть вживання мучного та солодкого.
 • Відмовтеся від шкідливих звичок. Вживання алкоголю і куріння відбиваються на вашій зовнішності, додаючи вам кілька років. Це вже не кажучи про погане диханні і неприємному запаху тіла.

Мистецтво розмови

1 Відкривайтеся назустріч новим можливостям. Швидше за все, ви думаєте, що знаєте, який хлопець вам потрібен, поки хтось не здивує вас. Якщо ви ризикуєте і потрапляєте в струмінь, ви наберетеся досвіду і заведете корисні зв’язки.

 • Говоріть «так.» Якщо ви зацікавлені в хлопця, не звертайте розмову. Йому подобається кататися на сноуборді? От і чудово! Ви можете нічого про це не знати, але він може запросити вас покататися на сноуборді на наступному тижні.
 • Підіграйте хлопцеві. Якщо він дражнить вас, не сприймайте все надто буквально. Дайте відповідь жартом! Покажіть йому свою дотепність, почуття гумору і здатність сприймати жарти.

2 Покажіть хлопцю свою справжню сутність. Неможливо відмовити впевненою в собі, активної і товариською дівчині. Єдиний спосіб представити себе у вигідному світлі – бути собою і проявляти з кращого боку.

 • Ви весела людина? Розкажіть анекдот! Якщо ви серйозна людина, скористайтеся цим! Ніколи не підлаштовуватися під іншу людину. Це не пройде.
 • Діліться своїми інтересами. Ніколи не знаєш, де знайдуться точки дотику, якщо замовчувати про свої інтереси. Якщо хлопець дізнається вас, він зможе розглядати вашу унікальність.
 • Розповідайте про своє життя. Знайомство з вашими друзями і сім’єю допоможе йому ще більше зріднитися з вами. Крім того, саме близькі люди сформували вашу особистість. Загадковість іноді дуже приваблива, але ви ж хочете показати йому свою справжню сутність, щоб він міг довіряти вам.


3 Відкривайте для себе людину. Ми ніколи не знаємо, з ким нам доведеться мати справу. Якщо ви встановили контакт з хлопцем, намагайтеся підтримувати його. Якщо він не йде на контакт, це не проблема.

 • Він сміється, ви смієтеся і ви спілкуєтеся годинами. Не бійтеся перевести відносини на наступний рівень. Знайдіть точки дотику і запропонуйте зайнятися спільною справою. Якщо хлопець зацікавлений, він продовжить спілкування і буде підтримувати відносини.
 • Якщо сподобався вам хлопець не зацікавився вами, не варто на цьому зациклюватися – на це може бути маса причин. Може бути, хлопець складається у відносинах. Може бути, він тільки що порвав з дівчиною і не готовий до нових відносин або нічого не відчуває по відношенню до вас. Пам’ятайте, що не потрібно сприймати все на свій рахунок. Він один з мільйонів чоловіків. Все буде добре. Швидше за все, ви забудете про нього через деякий час. Стривайте … Хто цей симпатичний хлопець?

Поради

 • Не зациклюйтеся. Ваше завдання – не просто знайти хлопця. Якщо він недостатньо хороший для вас, не чіпляйтеся за ці відносини. Ви зможете знайти того, хто підходить саме вам.
 • Знайте свої переваги. В цьому випадку ви зможете прийняти рішення, яке зробить вас найщасливішою на світі. Ви зможете оточити себе людьми, близькими вам по духу.
 • Створіть позитивне перше враження. Іноді у вас може бути тільки один шанс.


Попередження

 • Не чекайте, поки хлопець напише або подзвонить вам. Живіть своїм життям. Якщо ви хочете поговорити з ним, зателефонуйте першим!
 • Не кидайтеся в стосунки з головою. Дізнайтеся один одного, щоб зрозуміти, чи сумісні ви.
 • Не сушіть себе заради хлопця. У підсумку ви позбудетеся і себе, і його.


Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here