Домой Бизнес Як запобігти морській хворобі?

Як запобігти морській хворобі?

0

Морська хвороба виникає через невідповідність інформації про рух від рецепторів вестибулярного апарату і органів зору. Кожен третій житель планети має схильність до розвитку морської хвороби при незначних стимулах, інші дві третини можуть відчувати ті ж симптоми в жорстких умовах. Особливої ​​небезпеки для здоров’я не виникає, але кому хочеться, щоб морська хвороба зіпсувала подорож?

Перед відплиттям

1 Почніть прийом ліків завчасно, за 24 години до відплиття. Ефективність ліків збільшиться, якщо діюча речовина буде знаходитися в крові, коли ви тільки починаєте на палубу. Такий крок також виключить необхідність приймати ліки на тлі відчуття нудоти.

  • У продажу є рецептурні і вільно продаються засоби від морської хвороби. Заздалегідь дізнайтеся у свого лікаря, що найбільше підходить для вас.

2 Підтримуйте водний баланс, беручи багато рідини (вода, неконцентровані соки або легкі спортивні напої). Зневоднення організму також може збільшити ймовірність появи симптомів морської хвороби.

3 Перед поїздкою харчуйтеся легкими і помірними закусками, наприклад, смажену картоплю і грінки.

На море

1 Приймайте достатню кількість рідини. Пийте воду і розбавлені спортивні напої. Дуже корисні напої зі смаком імбиру, включаючи виснажений імбирний ель.

2 Спостерігайте за віддаленим горизонтом, щоб рецептори внутрішнього вуха і очей отримували однакову інформацію про рух.

3 Закрийте очі і не дивіться на горизонт. Відсутність візуального сигналу також знімає конфлікт різних рецепторів.

4 Затисніть отвори вушних раковин вказівними пальцями. У цей момент ви повинні відчути збільшення тиску всередині вуха. Під більшим тиском в кісткових півколових каналах внутрішнього вуха сповільнюється рух рідини, тому почуття руху притупляється.

5 Ляжте на бік паралельно борту, голова спрямована в бік носа судна.

6 Використовуйте імбир або перцеву м’яту. Імбир корисний у будь-якій формі – чай, шматочки кореня імбиру, льодяники (імбирні солодощі продаються в східних магазинах і деяких супермаркетах). М’яту, а також базилік, можна приймати всередину або використовувати тільки аромат цих трав, щоб вгамувати морську хворобу.

Поради

  • Якщо під час нападу морської хвороби не хочеться ковтати воду, тримайте її в роті. Тонкі волокна ротової порожнини дуже ефективно вбирають рідину.
  • Якщо можна, постійте за штурвалом. Утримання керма допомагає налаштуватися на рух корабля.
  • Не читайте і не займайтеся справами, що фіксують погляд в одній точці. Краще дивитися вдалину, на лінію горизонту або наближається землю, намагаючись при цьому не занадто фокусувати зір.
  • По можливості, залишайтеся на палубі. Ви отримаєте доступ до свіжого повітря і зможете спостерігати за горизонтом.
  • Обміркуйте можливість використання сдавливающей пов’язки (їх можна придбати у персоналу судна або в аптеці).

Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here