Домой Бизнес Як ігнорувати людини?

Як ігнорувати людини?

0

Ігнорувати кого-небудь може бути досить складно, особливо якщо ви постійно випадково зустрічаєте цю людину на своєму шляху, якщо він намагається заговорити з вами або не зовсім розуміє, що відбувається. Але якщо вам дійсно необхідно ігнорувати цю людину, то постарайтеся виглядати дуже зайнятим своєю справою, поміняйте свій звичний уклад життя і розірвіть всі контакти з цією людиною. Ознайомтеся з наступними порадами про те, як ігнорувати кого-небудь.

Використовуйте мову тіла

1 Не дивіться цій людині в очі. Не дивитися в очі – кращий спосіб ігнорувати людей. Як тільки ваші очі зустрінуться, це покаже, що ви знаєте про існування цієї людини, і ваші зусилля ігнорувати його виявляться марними. Якщо ця людина знаходиться в безпосередній близькості від вас, уникайте дивитися йому в очі в щоб те не стало. Дивіться на всіх, крім нього, дивіться перед собою або просто в підлогу.

 • Якщо людина нижче вас зростанням, то просто дивіться поверх його голови. Якщо ж він вище, то не дивіться наверх.
 • Якщо він одного росту з вами і стоїть поблизу, спробуйте зобразити відсутній байдужий вигляд в разі, якщо випадково зустрінетеся з ним очима.

2 Проходьте повз швидко. Ще один спосіб ігнорувати людини – це ходити якомога швидше. Це покаже, що ви – зайнята людина, вам потрібно встигнути переробити масу справ, і що у вас немає ні найменшого бажання зупинятися і розмовляти з цією людиною. Ходіть з високо піднятою головою і з таким виглядом, ніби поспішайте у справах, навіть якщо насправді це не так.

 • Якщо ви побачите цю людину, що наближається до вас здалеку, відійдіть трохи, щоб, бува, не наштовхнутися на нього.
 • Не звертайте в сторону, щоб обійти свого ворога. Якщо ви перейдете на іншу сторону дороги або повернете, то це покаже, що вам не все одно. Однак, якщо ви побачите його далеко і будете впевнені, що він вас не бачить, то тоді краще і справді згорнути зі свого шляху і зникнути.


3 Зображуйте якусь «закритість». Якщо ви випадково опинитеся поруч з цією людиною, складіть руки на грудях, покладіть ногу на ногу, якщо сидите, трохи згорбившись і взагалі робіть все, щоб здаватися абсолютно недосяжним. Ваше тіло повинно саме за себе говорити: «Не розмовляй зі мною, приятель», і скоріше за все ваш ворог зрозуміє цей натяк.

 • Чи не посміхайтеся. Нехай ваше обличчя буде серйозним, навіть трохи похмурим, щоб показати, що ви не бажаєте ні з ким розмовляти.
 • Можна також зобразити обличчя з порожнім і безглуздим виразом, яке відлякає будь-якого, хто спробує з вами заговорити.
 • Якщо у вас довге волосся, чубчик, або ви носите капелюх, то постарайтеся прикрити частину обличчя, щоб не довелося дивитися в очі цій людині.


4 Постарайтеся виглядати так, ніби дуже зайняті. Можна виглядати або закритим від усього навколишнього, або дуже-дуже зайнятим, настільки, що ви просто не можете приділити ні секунди свого часу для порожньої балаканини з цією людиною.

 • Якщо ви в даний момент з друзями, то поверніться до них обличчям і почніть щось жваво обговорювати і жестикулювати. Це покаже, що ви дуже зайняті, щоб розмовляти або дивитися в чию-небудь сторону.
 • Якщо ви одні, то поринете в книгу, журнал або підручник. Можна навіть тихенько читати вголос, ніби ви заучуєте щось напам’ять.
 • Завжди тримайте в руках багато різних предметів. Коли ви йдете або сидите, тримаєте в руках телефон, підручники або ж величезний кімнатна квітка в горщику. Бачачи, як ви зайняті, ця людина не стане заводити з вами бесіду.


Використовуйте технології

1 Використовуйте свій телефон. Це допоможе вам ігнорувати будь-яку людину. Є кілька способів використання телефону для цієї мети. По-перше, можна уп’ястися в телефон, щоб виглядати зайнятим, як тільки ви побачите свого ворога. Можна розмовляти з ким-небудь по телефону, дико сміятися або ж зануритися з головою в переписку з тим, з ким хотілося б в даний момент поспілкуватися.

 • Змініть номер телефону, щоб ця людина не могла вам дзвонити або надсилати повідомлення.
 • Заблокуйте його в своїх контактах, щоб не отримувати від нього повідомлення.
 • Встановіть функцію дзвінка на телефоні на час, коли ви будете поряд з цією людиною, щоб можна було підняти трубку і прикинутися, що розмовляєте з ким-то.


2 Слухайте музику. Купіть навушники і завжди їх носите, коли ви одні, навіть якщо ви не слухаєте при цьому музику. Коли побачите свого ворога, включіть музику на всю котушку і похитуйте головою в такт, щоб виглядати повністю поглинутим і зайнятим своєю справою і не бажають приділити ні хвилини свого часу на розмови.

 • Якщо ви дуже хочете досадити, то можна також закрити очі і підспівувати під музику, щоб у людини не було ні найменшого шансу заговорити з вами.

3 Ігноруйте в мережі. Ігнорувати в Інтернеті набагато легше, ніж ігнорувати людини в реальному житті, оскільки вам не доведеться уникати зустрічі з ним. В цьому випадку потрібно просто не звертати уваги на електронні повідомлення, пости на Фейсбуці, замітки в Твіттері будь-які інші повідомлення в мережі.

 • Заблокуйте цю людину в своїх соціальних мережах. Переконайтеся, що він не зможе контактувати з вами в мережі.
 • Змініть свою електронну адресу та віртуальні ники, якщо буде потрібно. У вашого ворога не повинно бути жодного способу вийти на контакт з вами в мережі.


Поміняйте свої звички

1 Ходіть іншим маршрутом. Якщо ви хочете ігнорувати когось і не зустрічати його кожен раз на своєму шляху, то найлегше просто поміняти маршрут, по якому ви зазвичай ходите. Якщо ви завжди зустрічаєте на шляху свого ворога в перервах між заняттями, то пройдіться іншим, більш довгим шляхом на наступний урок, щоб не бачити цієї людини. Якщо ви постійно зустрічаєте його на роботі, то проходите по іншому коридору і використовуйте іншу вбиральню, щоб звести контакт до мінімуму.

 • Якщо ви зустрічаєте його, куди б ви не йшли, то почніть їздити на машині.
 • Якщо ваш ворог теж змінив свій маршрут, щоб знову потрапляти вам на очі, то продовжуйте змінювати свій маршрут, поки йому не набридне ця дурна гра.


2 Уникайте місця, в яких любить бувати ваш ворог. Це елементарно. Якщо ви знаєте його улюблені бари, ресторани і парки, просто не ходіть туди більше. Це не варто того, проте, якщо ви бажаєте провести там достатньо часу і безперервно ігнорувати цю людину, то можна спробувати.

 • Також можна запам’ятати дні, коли він там зазвичай буває. Якщо він відвідує свій улюблений ресторан у вихідні дні, а вам дуже хочеться туди сходити, то постарайтеся побувати там протягом тижня.
 • Якщо він ходить в свій ресторан тільки в години знижок, то ви можете побувати там трохи пізніше ввечері.

3 Бувайте в місцях, куди ваш ворог ні за що не піде. Наприклад, якщо він вважає за краще м’ясні страви, то пошукайте в своїй окрузі ресторани, що подають вегетаріанські страви. Якщо він терпіти не може джаз, то сходіть на концерт джазу в своєму районі. Якщо ж він ворогує з одним з ваших друзів, то на вечірці у цього друга ви навряд чи зустрінете свого ворога і зможете добре провести час.

 • Відвідування місць і закладів, куди не ходить ця людина, допоможе вам не тільки ігнорувати його, то також відкриє для вас нові і незвідані горизонти.


Ігнорувати кого-небудь в будь-якій ситуації

1 Ігнорувати кого-небудь в школі. Це може бути не так просто, особливо якщо ви в одному класі, але знайти спосіб все-таки можна. Ось як це зробити:

 • Якщо ви сидите за однією партою з цією людиною, пересядьте за іншу парту. Якщо в класі у кожного своє місце, то попросіть вчителя пересадити вас.
 • Якщо ви побачитеся з ним в шкільному буфеті, то сядьте за інший столик.
 • Якщо ви знайдете його в коридорі школи, то просто дивіться прямо перед собою, ніби ви настільки поспішайте на наступний урок, що не помітили, як пройшли повз цю людину.
 • Якщо він задасть вам питання на уроці, відверніть голову в сторону, ніби нічого не сталося.


2 Ігнорувати кого-небудь на роботі. Це може виявитися досить складно, так як можливо ви сидите неподалік від вашого ворога або навіть працюєте над одним і тим же проектом. Все одно, є кілька способів звести контакт до мінімуму.

 • Не заходьте в офісну кухню або кімнату відпочинку, коли ця людина знаходиться там. Запам’ятайте, коли він зазвичай обідає в кухні або наливає собі каву, і постарайтеся по можливості обідати і відпочивати в інший час.
 • Якщо ви сидите в офісі поруч зі своїм ворогом, то намагайтеся зосередитися на роботі на комп’ютері, а також завжди майте під рукою стос робочих паперів, щоб можна було зануритися в них, замість того, щоб дивитися в його бік.
 • Це не повинно відображатися на вашій професійній діяльності. Якщо вам необхідно обговорити що-небудь з цією людиною по робочих питаннях, обговорюйте. Йому буде ще більш неприємно, якщо ви розмовляєте з ним на роботі і зовсім ігноруєте його поза робочого простору.

3 Ігнорувати кого-небудь в соціальному плані. Це досить легко, якщо ви знаєте, що робити. Вам необхідно покластися на своїх друзів і намагатися триматися від цієї людини якомога далі, навіть якщо ви знаходитеся в одній кімнаті. Ось що можна зробити:

 • Оточіть себе друзями. Розмовляйте з ними і регочіть, нібито нічого смішніше в житті не чули.
 • Танцюйте. Якщо ваш ворог підійде до вас, і при цьому грає музика, відразу хапайте свого друга і йдіть танцювати. Якщо він все ж наблизиться до вас на танцполі, закрийте очі, ніби насолоджуєтеся музикою.
 • Якщо він стоїть в одному колі друзів з вами, то поринете в активну бесіду з ким-небудь з друзів. Коли ж він стане говорити, то почніть чесати своє вухо або уставьтесь в телефон, одним словом, поводьтеся так, ніби нічого не відбувається.


Поради

 • Слухайте свій МР3 плейер, щоб абстрагуватися від людини, який заважає вам.
 • Якщо ваш ворог спробує заговорити з вами, то дістаньте телефон і зробіть вигляд, що відповідаєте на дзвінок.
 • Переконайтеся, що у вас є вагомі причини ігнорувати людини. (Наприклад, якщо він хоче попросити вибачення, то йому можна дати шанс).
 • Якщо ви знаєте, що можете зустріти цю людину в якомусь певному місці (наприклад, в магазині), то подивіться чи є його машина на парковці біля магазину, перш ніж заходити туди.
 • Перебуваючи на роботі, тримайте свої двері закритою або зробіть вигляд, що розмовляєте по телефону.
 • Навчіться бачити людей краєм ока. Тоді ви зможете робити вигляд, що не бачите їх.
 • Говорити з вашим ворогом все ж потрібно, якщо причина вашого ігнорування цілком вирішувана.
 • Якщо людина, на якого ви гнівайтесь, щиро кається, то напевно вам краще пробачити його або серйозно поговорити, перш, ніж обривати всі контакти з ним. Дайте йому / їй шанс – швидше за все, це просто непорозуміння.
 • Якщо людина, яку ви намагаєтеся ігнорувати, назве вас по імені або якось інакше приверне вашу увагу, то з цієї ситуації є простий вихід. Постарайтеся виглядати дуже зайнятим, скажіть неуважно: «Здрастуй» і продовжуйте йти, ніби у вас є термінова справа.
 • Якщо ця людина вам не подобається, то проробляти все це ще легше.


Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here