Домой Бизнес Як знайти таксофон?

Як знайти таксофон?

0

Напевно вам доводилося потрапити в ситуацію, коли дуже потрібно комусь зателефонувати, але на мобільному немає грошей або заряд на нулі. Повсюдне розвиток мобільного зв’язку привело до різкого зменшення числа телефонів-автоматів, які залишаються єдиною можливістю подзвонити в такій ситуації. Ця стаття дасть вам підказки про те, де ще можна відшукати залишилися телефони-автомати.

Торгові точки

1 Шукайте в невеликих магазинчиках і на заправках. Знайдіть найближчу жваву дорогу або автостраду, де знайдете заправку або придорожній магазин. У більшості таких місць ще залишилися платні телефони.

Транспорт

1 Пошукайте в місцях скупчення громадського транспорту. У більшості міст тут можна ще знайти пару працюючих телефонів. Врахуйте, що вони можуть бути в поганому стані через активне використання або вандалів.

2 Пошукайте на зупинках або автовокзалах. Якщо пошуку і в інших місцях нічого не принесли – спробуйте пошукати в будівлі автовокзалу. Ця установа працює 24 години на добу, і там ви, швидше за все, зможете знайти працюючий телефон.

Громадські будівлі

1 Спробуйте пошукати в адміністративних будівлях вашого міста (наприклад, на пошті). У більшості таких будівель ви зможете знайти платні телефони, які доступні для населення.

Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here