Домой Бизнес Як здавати тест?

Як здавати тест?

0
Як здавати тест?

1 На чому вчитель робив (а) головний акцент на уроках? Правильно, ось це і буде на контрольній і іспиті. Перевірте, щоб вся ця інформація у вас була і ви вміли з нею поводитися. Прочитайте ще статті по темі: Як готуватися до тесту, щоб запастися ще деякими порадами.

2 Попросіть вчителя позайматися з вами після уроків. Якщо є така можливість, пройдіться разом по найнезрозумілішим для вас тем, це значно позначиться на вашій оцінці!

3 Готуючись безпосередньо до тесту, запишіть основні речі, які вам найважче запам’ятати. Прямо перед контрольною перегляньте ці записи; це завантажить їх в вашу короткострокову пам’ять. Як тільки ви отримаєте листок з питаннями, відобразите (тобто, напишіть) цю інформацію в якості позначок на полях.

4 Добре виспіться вночі. Зубріння в досвітні години і спроба все це згадати на іспиті навряд чи спрацює.

5 Добре одягніться перед контрольною. Якщо тест буде вранці, процес допоможе вам прокинутися. Так, ви також будете почувати себе професійно і насторожує, працюючи над контрольної. Пам’ятайте, що вам повинно бути зручно. Продумайте одяг, щоб вас не відволікало занадто спекотне або холодне приміщення.

6 Візьміть все, що вам знадобиться: ручки, олівці, стірательние гумки, калькулятор і т. п. Чи не діставайте цим своїх друзів. Може, у них не завжди будуть при собі запасні канцелярське приладдя.

7 Приїжджайте заздалегідь і вибирайте найкраще місце. Не сідайте поруч з вікнами, обігрівачами і іншими відволікаючими факторами, як кути або середина кімнати. Якщо ви прийдете раніше, то вам буде з чого вибрати.

8 Як тільки ви отримаєте завдання, уважно вивчіть їх. Слухайте всі додаткові зауваження вчителя і його відповіді на питання, записуйте, коли це необхідно. Запишіть будь-які особливі зауваження, написані на дошці.

9 Якщо вам потрібно виконати як завдання множинного вибору, так і написання твору, робіть наступне: Прочитайте питання до есе, твору. Запишіть короткі тези, але поки не розписуйте їх.

Почніть відповідати на питання множинного вибору. Поки ви це робите, ваш мозок буде підбирати інформацію з питань, яка допоможе вам написати есе. Якщо потрібно, робіть невеликі записи по ходу, які пізніше допоможуть вам з твором.

Як тільки ви відповіли на всі питання (і не забудьте поставити галочку або обвести правильні відповідь), приступайте до есе, починаючи з найпростіших питань.

10 Уважно читайте кожен пункт (особливо якщо вам потрібно розписати відповіді на кілька різних питань). Немає помилки гірше, ніж відповідати про те, про що не питали.

11 Від вас вимагається прочитати довгі уривок (кілька параграфів)? Перш ніж відповідати, спочатку прочитайте питання. Після цього, коли ви читаєте, ви будете знати, що конкретно потрібно знайти.

12 Спростіть завдання вчителя по перевірці вашого тесту! Наприклад, учитель може і знизити оцінку за малювання довгих, як спагеті, ліній від колонки А до колонки Б, які нерозбірливо перетинаються. З тієї ж причини, пишіть друкованими літерами замість ПРОПИСИ. Я бачив ваш почерк і повірте, він не так вже й хороший! Пишіть літери розбірливо, щоб при перевірці їх неможливо було переплутати.

13 Показуйте проміжні результати. Вам МОЖУТЬ трохи пом’якшити умови, якщо ви все зробили правильно, але прямо в кінці зробили дурну помилку.

14 Розмірено проходите завдання. Підкреслюйте невідомі вам слова і обводьте питання, на яких ви застрягли. Ніколи повністю не зупиняйтеся, – ви постійно повинні писати, читати або перевертати сторінку.

15 Зверніть увагу на значимість відповідей на питання. Почніть з тих, які оцінюються найбільшою кількістю балів, якщо інші умови рівні.

16 Якщо ви закінчили раніше, ще раз перегляньте всі свої відповіді. Особливо зверніть увагу на питання з підкресленими словами. Не припиняйте роботу до останнього дзвоника.

17 Якщо ви закінчили рано, перевірте, може, ви забули відповісти на якісь питання. Ще раз поверніться до початку і переконайтеся, що ви не пропустили питання (на зворотному боці, наприклад), на дошці, на аркушах, які ви могли упустити на підлогу і т. Д.

18 Не панікуйте і не здавайтеся. Може, ви правильно відповісте тільки на половину питань, але ви отримаєте хоча б прохідний бал, а може, і більш високий (у залежності від складності тесту)! Якщо ви залишаєте свої спроби, то точно зазнаєте невдачі.

19 Ніколи не списуйте. Вас можуть зловити і вам не поставлять оцінку. Або ще гірше. Не пишіть шпаргалки на тілі, де це можуть виявити (замість цього, використовуйте стратегію # 2, описану вище). Якщо ви спишіть неправильні відповіді у сусіда, вчитель швидко це помітить. З цього моменту і назавжди учитель запам’ятає вас як «того, хто списує». Використовуйте зусилля, потрібні для списування, на спроби виконати завдання чесно. Якщо ви провалили тест, використовуйте свій досвід, щоб в наступний раз приготуватися краще.

20 Завжди використовуйте свої попередні знання, які зберігаються у вас в пам’яті, щоб здати тест «на відмінно». Можливо, ви вже знаєте відповідь.

21 НІКОЛИ не розмовляйте з друзями під час тесту. Це може перешкодити вам зосередитися і ви не досягнете тих результатів, яких плануєте досягти. Крім цього, якщо вчитель помітить, що ви розмовляєте, вас можуть відсторонити від здачі і вам доведеться починати все спочатку.

Джерело: wikihow.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here